SLOVAK REPUBLIC
KONTAKT ▼

ČOVSPOL, a.s.
Digital Park II, Einsteinova 23 851 01 Bratislava 5
Slovenská republika

Tel.: +421 2 4342 5070
E-mail: covspol@veolia.com

IČO: 35811188
DIČ: 2020202239
IČ DPH: SK2020202239

Webstránka Veolia Water

Ponuka voľných pracovných miest:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK / CHEMIK

Využite príležitosť pracovať pre silnú nadnárodnú skupinu na pozícii Technický pracovník / Chemik
Vašou náplňou práce bude:

  • Odber vzoriek vody z energetických zariadení
  • Vykonávanie analýz vody v rozsahu požadujúcom normou STN, resp. v rozsahu podľa
interných smerníc
  • Vedenie evidencie meraní chemických parametrov
  • Vyhodnocovanie výsledkov
  • Technická podpora pre technológa
  • Aktívna spoluúčasť pri servisných zásahoch technológii pre úpravu vôd
  • Samostatne vykonáva úlohy zamerané na odber vzoriek
  • Vykonáva jednoduché fyzikálne a chemické merania vybraných ukazovateľov kvality vody
  • Zodpovedá za správnosť vykonávaných odberov vzoriek a terénne merania vybraných ukazovateľov kvality vody na mieste odberu vzorky zodpovedá za dôsledné a presné vyplnenie protokolu o odbere vzorky vrátane zápisu výsledkov terénnych meraní vykonávaných na mieste odberu vzorky a za dodržiavanie podmienok prepravy a uskladnenia vzoriek podľa platného interného predpisu
  • Zodpovedá za dodržiavanie postupov týkajúcich sa prepravy, príjmu, prevzatia, evidencie a manipulácie so skúšobnými vzorkami podľa platného interného predpisu
  • Zodpovedá za laboratórne vyhodnocovanie odobratých vzoriek vody
Hlavnou úlohou bude odber a vyhodnocovanie vzoriek priemyselných a odpadových vôd a manažment chemického režimu ich úpravy (dávkovanie chemikálií). Na základe nameraných hodnôt upravuje dávkovanie chemikálií.
  • Manipulácia s chemikáliami pre úpravu vôd

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho rozvoja pracovných schopností
  • Zázemie nadnárodnej skupiny

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • Stredoškolské/vysokoškolské I.Stupňa/vysokoškolské II.stupňa chemické vzdelanie
  • Základné znalosti anglického jazyka
  • Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
  • Základné znalosti MS Office
  • Schopnosť pracovať samostatne na zverených úlohách, ochota cestovať, dobré organizačné schopnosti, analytické myslenie, znalosť analytických metód stanovovania základných parametrov vo vode takisto

ROZPOČTÁR

Využite príležitosť pracovať v silnej nadnárodnej skupine na pozícii ROZPOČTÁR

  • Zostavovanie cenových kalkulácií
  • Kontrola stavebných rozpočtov a cenových ponúk
  • Dopytovanie materiálu a technológií
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Analýza cien dodávateľov
  • Evidencia cenových kalkulácii
  • Vyhľadávanie nových dodávteľov
  • Účasť na obhliadkach stavby

Požiadavky

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného zamerania
  • Prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
  • Skúsenosť s rozpočtovaním stavieb
  • Skúsenosť s vodohospodárskymi stavbami veľkou VÝHODOU
  • Aktívne ovládanie ANGLICKÉHO jazyka PODMIENKOU
  • Prax s prípravou ponúk a cenovými kalkuláciami
  • Samostatnosť, precíznosť, tvorivosť a chuť pracovať
  • Znalosť CENKROS veľkou VÝHODOU
  • Analytické a matematické myslenie
  • Skúsenosť so zrátavaním potrubných rozvodov veľkou VÝHODOU