Komplexné chemické programy pre priemyselné aplikácie

Komplexné chemické programy pre priemyselné aplikácie

ČOVSPOL a.s. je výhradným dodávateľom priemyselných chemikálii HYDREX™. Širokou škálou chemikálii značky Hydrex™ zabezpečujeme pre priemyselných zákazníkov kompletné chemické programy úpravy technologických a odpadových vôd.

Chemické programy sú určené pre:

Predúpravu technologických vôd

Ochranu a čistenie membrán reverzných osmóz

Úpravu technologických vôd do kotlov, teplovodov, horúcovodov

Komplexnú úpravu chladiacich cirkulačných vôd

Čistenie odpadových vôd

Eliminácia zápachu

Okrem návrhu optimálneho chemického režimu zabezpečujúceho maximálnu ochranu vašich zariadení a požadovanú kvalitu technologických vôd zabezpečujeme vykonávanie analýz, poradenstvo a servis, ktorý zaručí plynulú prevádzku a udržiavanie spotreby chemikálii na optimálnej úrovni.

V rámci komplexného riešenia chemického režimu vo vašej prevádzke realizujeme návrhy a dodávku technologických zariadení a systémov riadenia a regulácie nie len pre úpravu vôd, ale aj pre chladiace systémy.

Vývojársky tím skupiny Veolia Water Solutions & Technologies priniesol na svetový trh nový systém riadenia a monitorovania chemického režimu chladiacich okruhov s názvom AquaVista LV1, AquaVista LV2 a AquaVista LV3.

Ďalšou významnou radou chemikálii Hydrex sú polymérne flokulanty určené na zahusťovanie a odvodňovanie kalov, ako aj na predúpravu technologických vôd. Ponúkame širokú škálu práškových a emulzných flokulantov. Naši experti sú priamo vo vašej prevádzke schopní určiť najvhodnejší typ flokulantu prostredníctvom mobilného testovacieho zariadenia.

Našim zákazníkom ponúkame riešenia eliminácie zápachu pri čistení odpadových vôd a pri narábaní s kalmi. S výberom vhodnej technológie alebo chemického programu kontroly tvorby zápachu a šírenia pachotvorných látok do ovzdušia vám radi pomôžu naši špecialisti.